plakat-szkocka krata

Prędkość szkockiej kraty

Witam wszystkich!!!

    Dzisiejszy wpis jest wyjątkowy i stanowi kontynuację ostatniego wpisu na temat najprostszego wyjazdu z psem czyli bikejoringu. Dzisiaj „Wyjazd z psem” powraca do tego tematu, ale w nieco innym wydaniu – zabawowo.  

   Przygotowywaliśmy ten film bardzo długo a wynikało to głównie z powodów technicznych projektu, bo robiąc pewne rzeczy na okrętkę trzeba było renderować poszczególne części filmu przez kilka programów. Cały czas jakieś „licho” nie wiadomo dlaczego, czuwało żeby przypadkiem filmu nie skończyć.  Koniec końców przed ostatnim renderingiem cały film trzeba było pociąć jeszcze raz na kilka części renderować osobno i składać w całość.

    Ale udało się! Projekt finalny to zaledwie 1:44 filmu. Te niecałe dwie minuty spędzały nam jednak sen z powiek przez kilka tygodni. Biorąc pod uwagę, że film zawiera wątki animacyjne wybaczamy sobie ten poślizg – przecież najlepsze studia filmowe robiąc animacje, tworzą jedną sekundę filmu przez cały dzień.

    Ale dość o specyfikacji technicznej projektu. Pomysł powstał już dawno temu, brakowało jednak czasu na realizację. Zabrałem kamerę na trasę biegu, aby sprawdzić jakość filmowania w jeździe. Z efektu śmialiśmy się jeszcze długo po nagraniu, a sam film stał się dla nas dość sentymentalny.   Absurdalna  „prędkość  szkockiej  kraty”  jest wyczuwalna i rozwija się w miarę rozwoju wydarzeń, czyli spotkania z …??? No właśnie co tam się właściwie dzieje i dlaczego tak pędzimy? Przekonajcie się sami.     Mamy nadzieję, że film choć krótki, spodoba się Wam. Zapraszamy do oglądania!!!  Miłego odjazdu…

I co Wy na to?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>